logo

5 דרכים יעילות לקידום הסרטון שלכם ברשת

5 דרכים יעילות לקידום הסרטון שלכם ברשת

ההשקעה הראשונה שלכם היא בהפקה מקצועית של סרטון – החל מסרטון תדמית, דרך סרטון מוצר ועד סרטון הדרכה. ההשקעה הבאה שלכם? בהפצת הסרטון ובקידום שלו. שלושת הפלטפורמות הדיגיטליות השלטות לפרסום הסרטון שלכם כיום הן האינסטגרם, הפייסבוק וכמובן היוטיוב. איך תוכלו גם אתם לקדם את הסרטון, להפוך אותו נגיש יותר ולהגדיל את מספר הצפיות בו?

1.קבלת הפנים בעמוד הבית שלכם

המטרה שלכם היא כמובן להגיע לכמה שיותר קהלים שיצפו בסרטון שלכם. כל עוד אתר הבית שלכם מקודם – בצורה אורגנית או ממומנת, הרי שאותו קהל המקליק על עמוד הבית שלכם, יצפה מיד בסרטון. מדוע חשוב להציב את הסרטון בעמוד הבית ולא תחת קטגוריה אחרת? משום שכך הסרטון הופך להיות קבלת הפנים של הגולשים באתר. באופן זה, אתם מעבירים את המסרים שלכם בצורה ישירה יותר, ממוקדת יותר וגם בידורית יותר. כל גולש יעדיף לצפות בסרטון תדמית או הדרכה מאשר לקרוא מדריכים שונים או את חלק האודות.

2.סרטון הוידאו בחשבון האינסטגרם שלכם

כמעט כל חברה או ארגון מתפעלים כיום חשבון באפליקציית האינסטגרם. למרות שניתן לייחס את השימוש באפליקציה רק לקהלים צעירים יותר, הרי שנוכחות ברשת הינה חיונית וחשובה ללא כל קשר לקהל היעד שלכם. על כן, במידה וגם ברשותכם סרטון שהופק על ידי חברה מקצועית, עשו ככל שאתם יכולים בכדי להפיץ אותו. בסופו של יום? גם ליד אחד מתורגם בסופו של דבר לכסף. אם בעבר התכנים שהיו מועלים לאינסטגרם היו בדמות תמונות בלבד, הרי שכיום ישנה אפשרות לשתף סרטונים שמעבירים את המידע בצורה מהירה יותר.

3.והסטטוס הבא בפייסבוק הוא:

הרשת החברתית פייסבוק ממשיכה להיות בכותרות, למרות כל הפרסומים על נטישת המשתמשים. הנוכחות שלכם בפייסבוק תורמת באופן ישיר לתדמית שלכם כרלוונטים, כך שכדאי להמשיך ולגדוש את הפרופיל העסקי שלכם בתכנים. בעת שאתם מעלים את הסרטון שלכם, אתם יכולים להניע דרכו לפעולה – מה שיגרום לחשיפה נוספת וגדולה יותר. איך מניעים לפעולה? תוכלו להעלות את סרטון המוצר שלכם ולצאת בהגרלה כי אחד ממשתפי הסטטוס יזכה במוצר. אפשרות נוספת היא לשלב בו מסרים מענייים או בשורה חדשנית, כך שהוא יהפוך לויראלי ויחשוף אתכם כלפי חוץ.

4.הגדילו את קהל הצופים באמצעות כתוביות

הנגישות של הסרטון שלכם חשובה גם מבחינת הנראות שלכם כלפי חוץ כבית עסק, והיא גם תורמת לכם עם פוטנציאל הצופים בסרטון. בעת שאתם מוסיפים כתוביות לסרטון שלכם, אתם זוכים בקהל נוסף שיוכל ליהנות מהתכנים שאתם רוצים להעביר. מובן כי מדובר על נגישות הרלוונטית לאנשים הסובלים מליקויים בשמיעה, או עבור כאלו שהינם חרשים במאה אחוזים. אלו מכם שרוצים להגדיל ולעשות עוד יותר, יוכלו לשלב גם כתוביות בשפה הערבית, האנגלית והרוסית הפופולאריות גם הן בקרב תושבי ישראל.

5.העליתם את הסרטון ליוטיוב? הוסיפו גם תקציר

את הסרטון שלכם יהיה נכון גם להעלות לפלטפורמת היוטיוב. מעבר לכך ששילוב של מילות תוכן וביטויים בסרטון יהיה נכון ויוכל לקדם אתכם בחיפושים, הרי שאסור לשכוח את התקציר. המון פעמים הידיעה כי הסרטון מכיל בתוכו את כל המידע הרלוונטי, מביאה את נציגי החברות לוותר על תיאור מילולי הנוסף לסרטון. בעת שאתם מוסיפים מלל מקוצר, אתם למעשה יוצרים טיזר קצר שתפקידו לגרות את הצופים. תתפלאו כמה משתמשים יורדים אל חלק התקציר לפני שהם משקיעים את זמנם בצפייה ממושכת. שימו לב כי אינכם גודשים את הצופים במידע רב מדי, שכן באופן זה לא תשאירו להם כל סיבה לצפות.

אהבת? אולי יעניין אותך גם:

לאיזה עסקים מתאים סרטון תדמית

יתרונות של סרטוני תדמית לקידום העסק

איך בוחרים עורך וידאו?

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *