logo

כיצד סרטון תדמית עוזר לקידום אתרים

כיצד סרטון תדמית עוזר לקידום אתרים

המאמר הבא בא לענות לשאלה אותה רבים מאתנו שואלים, אבל לא מבינים עד הסוף את התשובה והיא כיצד סרטון תדמית עוזר לקידום אתרים. לפני שנענה על השאלה הזו לעומק, חשוב קודם כל להגדיר מהו סרטון תדמית.

סרטון תדמית בא לשווק את הערכים, התכונות והרעיון הכללי שעומד מאחורי עסק, חברה, עמותה או מוצר כלשהוא. חשוב לעשות הבחנה ברורה בין פרסומת לבין סרטון תדמית, שכן פרסומת נכפית על הצופה בעוד סרטון תדמית הוא משהו שהגולש מעוניין לצפות בו והוא עושה את זה מבחירה.

 

מדוע כדאי להשקיע בהפקת סרטון תדמית לעסק שלנו?

 

עד לפני כמה שנים, כאשר רשת האינטרנט עדיין הייתה בתחילת דרכה, התחרות בין עסקים הנושקים לאותו תחום עיסוק לא הייתה גדולה כל כך. ככל שהזמן עבר, עוד ועוד אנשים הבינו את הפוטנציאל האדיר שקיים ברשת האינטרנט, פוטנציאל שרק הולך וגדל עם הזמן ולכן החלו להשקיע מאמצים וכספים רבים הן בהקמת חנויות וירטואליות והן בבנייה ופיתוח של אתרים עסקיים תדמיתיים שלמעשה משמשים כמאין כרטיס ביקור עבור הגולשים שמגיעים אליהם.

היום, מסתבר שגם אתר אינטרנט לא מספיק משום שיותר ויותר אנשים מעדיפים תכני וידיאו על פני תכנים כתובים. יש לכך כמה סיבות.

  1. בסרטון המסר השיווקי עובר בצורה הרבה יותר טובה, ברורה ויעילה.
  2. קל לעורר רגשות דרך סרטון וזה הרבה יותר חזק מכל דבר אחר.
  3. גוגל אוהב סרטונים על כל המשתמע מכך.

 

אז מה הקשר בין קידום אתרים לסרטון תדמית?

 

  • סרטון תדמית מעלה את הרמה של האתר שלכם– ברגע שהאלגוריתם של גוגל מזהה אתר עם סרטון אחד או יותר הוא משייך את זה לקטגוריה של איכות ולכן תומך בתהליך קידום אורגני של האתר.
  • מפחית את אחוזי הנטישה– רוב הגולשים מעדיפים סרטונים ולכן ברגע שיש סרטון שמסביר את המסר שעומד מאחוריכם, זה מעלה את הסיכוי להישארות באתר.
  • שיווק תמידי – השקעה חד פעמי תעניק לכם איש מכירות זמין שנמצא באתר שלכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אפשר לבקש יותר טובה מזה?

 

סרטון תדמית – כל היתרונות

 

אז אולי בהתחלה זה נראה כמו עסק יקר הדורש המון זמן, כסף ואנרגיה, אך אם תקחו כמה דקות ותחשבו על זה ממש, תבינו שסרטון אחד קצר יכול לעשות עבורכם ועבור העסק שלכם עבודת קודש. ממש כמו שאתר אינטרנט, עמוד פייסבוק ופרופיל פעיל באינסטגרם הפכו לפלטפורות שכמעט כל עסק קיים חייב לפעול ולבלוט דרכן, כך בעידן שלנו, עסק שאין לו סרטון תדמיתי איכותי, עלול למצוא את עצמו נשאר מאחור ולהפסיד המון לקוחות פוטנציאליים.

 

אין זה משנה באיזה תחום אתם עוסקים

 

חברת ויראליקה זיהתה את הפוטנציאל האדיר שבסרטוני וידיאו באופן כללי ובסרטוני תדמית באופן ספציפי והחליטה לקחת את התחום הזה צעד אחד רחוק מכולם.

אנו מתמחים בהפקת סרטונים התומכים הן בקידום הפרופילים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות מצד אחד והן בשיפור התנועה והזרימה של הגולשים אל אתר העסקי שלכם מצד שני.

סרטון תדמית לא רק עוזר לדחוף את האתר שלכם למקומות הראשונים בגוגל, אלא גם מייצר מעורבות גבוהה מצד הגולשים ומניע אותם לפעולה. החלטנו לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים להפיק סרטון תדמית בתקציבים נוחים כדי שכולם יוכלו ליהנות מהמוצר הכל כך חשוב הזה. לפרטים נוספים לגבי הפקת סרטון תדמית לעסק שלכם, מלאו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם עם מענה לכל השאלות תוך זמן קצר.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *