logo

יתרונות של סרטוני תדמית לקידום העסק

סרטי תדמית

כל בעל עסק, הוא זה המכיר את העסק שלו בצורה המיטבית על כל רבדיו והיבטיו, במה הם עוסקים, מה היתרונות שלהם, שיטת עבודה מיוחדת, מוצרים יוצאי דופן, שירות לקוחות וכו'.

כדי להרחיב את העסק ולצבור לקוחות נוספים שיובילו להכנסות ולרווחים נאים, יש להעביר מידע זה ללקוחות הפוטנציאליים כדי שגם הם יצטרפו ללקוחות הקיימים של החברה.

העברת המסרים צריכה להתבצע בדרך יצירתית ומקורית שתתפוס את עיני המתבונן ותגרום לו להניע את עצמו לפעולה בעקבות כך. אפשר לספר ולהסביר אך אין טוב ממראה עיניים ולכן כל מידע שיועבר כסרטון תדמית ייתפס כצילום חזותי וייזכר תמיד בעיני המתבונן. סרט תדמית זוהי דרך מצוינת להעביר כל מסר – שיווקי או אחר.

חשיבה על הפקת סרטוני תדמית

כל סרטון תדמית מתחיל בחשיבה של התסריטאי או בסיעור מוחות של כל הצוות כדי לעלות על גימיק יצירתי שהקהל לא יוכל לעמוד בקסמיו. המטרה היא לבדל באופן נחרץ את אופן הפעילות של החברה מחברות נוספות העוסקות בתחום זהה תוך הצגת שיטת העבודה המקורית, המובילה לתוצאות נפלאות.

במהלך תכנון ההפקה של סרטי תדמית, יש להעלות את הנושאים החשובים והמהותיים ביותר הנוגעים לאופייה של החברה, לדרכי הפעולה שלה ולכל מידע אקוטי ומיוחד שחשוב לחשוף כדי שהוא יהיה זה שירתום את הלקוחות להצטרף למיזם. מתוך הנושאים הללו יש לברור את הנושאים שעל פי תפיסת העולם של הצוות המקצועי הם אלו שיכריעו את הכף, שיגרמו לאנשים לקום מהכורסא ולבצע את המעשה הנכון לטובתם.

סרטון תדמית הוא חלק משמעותי ביותר במערך השיווק והתקשורת החזותית של החברה שמתרגם את הרעיונות היצירתיים של בעלי העסק לפעולות מעשיות המסייעות לתדמית החברה. הפעולות הללו מדגישות את יעילותה ועליונותה ומסבירות בצורה קונקרטית את היתרונות הרבים שלה במקצועיות, בהון אנושי, בחדשנות טכנולוגית וכו'.

דרך הצגת המוצר או השירות באופן קריאטיבי במיוחד, היתולי, או בתוספת אנימציה עם מוסיקה סוחפת, תיצור תכנים ויראליים שירוצו ברשת במשך ימים רבים ותמיד יעלו חיוך על פני המתבוננים. חשוב שלמרות השובבות או הצחוקים, המסר יועבר במלואו באופן חד שלא יותיר שאלות או תהיות.

צילום סרט תדמית

יתרונותיהם של סרטוני תדמית לקידום העסק

סרטוני תדמית או סרטי תדמית מועלים בדרך כלל לרשתות החברתיות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם ואחרות. המטרה היא ליצור באזז תקשורתי סביב התוכן המוצג בסרטון. השעות הרבות שבהן מבלה הציבור ברשתות החברתיות משפיעות מאוד על מהלך חייהם. הם מקבלים החלטות על הצטרפות למיזם זה או אחר, או על רכישה של פריטים מסוימים על פי הפרסום והמידע המופיעים ברשתות החברתיות.

סרטון תדמית או סדרה של סרטונים איכותיים יוצרים עניין ומעורבות, הקהל נהנה מהסרט הנוכחי וסקרן לראות את הסרטון הבא . עוקבים רבים יעסקו בשאלה ובחשיבה מה יכלול הסרטון הבא ובמה הוא יתמקד ומכאן הדרך להזדהות, ללייק ולשיתוף היא קצרה.

עריכת סרטונים מקצועית פונה לנישות הנכונות, מציגה להם בדיוק את מה שדרוש להם בצורה ברורה ובהירה לגבי אופי המוצר, כדי שהם ינועו לפעולה. הן אנשים פרטיים שהמטרה היא למכור להם מוצרי צריכה שונים בכמויות גדולות והן בעלי עסקים כדי שיוצר עבורם כר דשא עסקי והם יקדמו מהלכים עסקיים הנחוצים להם.

סרטון תדמית מקצועי ומכובד, המותיר רושם עז יניע את מקבלי ההחלטות לפעולה. אם לדוגמה הסרטון מדבר על ביצוע שדרוג במערכת המחשוב העסקית, תוך ביצוע פעולות ייחודיות ומדויקות המתאימות בדיוק לעסק ספציפי. מקבלי ההחלטות ינועו לפעולה לאחר צפייה בסרטון, יתאמו פגישה עם נציגי חברת המחשוב, יבינו את התהליך, יקדמו את הנושא וקיימת סבירות גבוהה שהם יגיעו להסכם שיתוף פעולה עסקי עם החברה המפרסמת.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *