logo

לאיזה עסקים מתאים סרטון תדמית

לאיזה עסקים מתאים סרטון תדמית

סרטוני תדמית לעסקים מתאימים כמעט לכל סוגי בתי הסק.

בעת תכנון סרטי תדמית לעסקים השונים, יש להתמקד בצורך המתאים ביותר לכל עסק, כדי ליצור עבורו את הסרטון שיעבוד הכי טוב עבורו ויצור את האפקט הרצוי.

 

מילת המפתח היא יצירתיות. כל חברה עוסקת בנישה עסקית מיוחדת ובדרך שהיא בחרה כדרך הנכונה ביותר עבורה. דרך ההצגה של פעילות החברה היוצרת בידול מהותי בדרך החשיבה ובדרך העשייה מול המתחרים, היא זו שתרים את קרנה של החברה בעיני הציבור.

 

יוצרים של סרטי תדמית לעסקים מגוונים את ההיצע של הצגת המידע, על פי סוג העסק וצורת ההצגה המתאימה לו ביותר, אם בדרך של הדרכה מקצועית, הצגה של מוצרים, מעקב אחר קו הייצור, תצוגת אופנה מושקעת, סרטון מצחיק וכו'. באמצעות עריכת סרטונים המתבצעת על ידי עורך וידאו מקצועי ומיומן ניתן להעביר כל תוכן שיווקי בדרך המתאימה לאופי העסק.

 

התמקצעות בהכנת סרטוני תדמית

עורכי הסרטון נפגשים עם בעל החברה, תוהים על קנקנו של העסק, בוררים את הנושאים החשובים ביותר שבהם יש להתמקד, יורדים לפרטים הקטנים ויוצרים יחד חשיבה מעמיקה של דרך הצגת העסק, אילו תחומים להדגיש, איך להעביר את המסר כך שהוא ייזכר גם בעתיד.

 

הרעיונות היצירתיים של סרטוני תדמית לעסקים גוררים אחריהם גם שיטת עבודה הייחודית כדי לבדל את החברה מעסקים מתחרים להראות את יתרונותיה ואת ההשלכות החיוביות של כל פעולה הנעשית בחברה, כל זאת די להניע לפעולה את הפעילים ברשתות החברתיות החיים ונושמים את הסרטונים המוצגים ברשתות.

סרטון תדמית לעסקים

דרך הצגת הנתונים

נסקור כמה סוגי עסקים וההתאמות השונות לסרטוני תדמית:

 

סרטון תדמית – חברה העוסקת בייצור חולצות אופנתיות מיוחדות

לאור העובדה שקיימות המון חברות אופנה, במקרה של סרט תדמית לעסקים בתחום האופנה – יש להראות כל מה שקיים בחולצות הללו ולא קיים אצל אף יצרן אחר. כיתוב מיוחד, מגוון עצום של צבעים, צווארון בתצורה שעוד לא נראתה, בד נושם ללא הזעה, חולצות שאפשר לרכוש באתר האינטרנט של החברה באספקה מהירה, או לחילופין בסניפי החברה ברחבי הארץ תוך פרסום קליל של רשימת הסניפים וצילומים שלהם.

 

סרטון תדמית – חברה העוסקת בשיווק דירות למגורים

סרט תדמית עסקי בסגנון היתולי על משפחה צעירה שהחליטה לעזוב את הקן של ההורים ולרכוש דירה. מלווים אותם במסע למציאת דירה תוך התמקדות באתר הבניה הרלבנטי. היתרונות שלו כמו סביבה איכותית המורכבת מפארק ירוק ורחב ידיים, אגם גדול, גני שעשועים לרווחת המשפחות הצעירות, בתי ספר ברמה לימודית גבוהה וגני ילדים מטופחים, ברמת הליכה קצרה מכל בניין.

 

תכנון הדירה המרווחת, הנראות של הדירה לדוגמה המדגישה את הקווים המיוחדים של הדירה, הנוף הניבט מכל מרפסת וכל מידע רלבנטי נוסף.

 

סרטון תדמית קווי יצור במפעל שוקולד

ילדים וכלבים גונבים את ההצגה ולכן לסיור במפעל המייצר שוקולד כדאי לצרף ילד או ילדים חמודים וחכמים. הם יופתעו מקווי הצנרת הרבים שנראים כמו קווי מים אך למעשה מכילים סוגים שונים של שוקולד. יוקסמו מהמהירות שבהם עובדים קווי היצור במחלקות השונות וייהנו לטעום שוקולד ולעזור באריזת המוצרים הטעימים. זהו יופי של גימיק שישרת לטווח הרחוק את החברה המפרסמת.

 

סרט תדמית לעסקים – מותאית אישית לכל חברה

יצירת הבדל בין העסקים השונים בתחום עיסוק זהה מחייבת יצירתיות רבה מהחשיבה הבסיסית, דרך התכנון המדוקדק על כל פרט ופרט. אופן העברת המסרים אמור לכלול את כל המידע החשוב תוך הפניית הלקוחות לפעולה כדי לקדם את ההליך.

מוסיקה רותמת אנשים, הם נסחפים עם הצלילים האהובים ואינם מפסיקים לראות את הסרט, לעיתים קרובות זה קורה שוב ושוב . אדם מוכר או סלב המופיעים בסרטון התדמית ייצור ברוב המקרים קהל רב יותר שיצפה מהסרט וייהנה מתוכנו.

סרט תדמית לעסק המוגש באופן מקצועי, ירתום אנשים לקשור קשרים עם עסק זה, לרכוש ממנו מוצרים, ליהנות משירותיו וכו'.

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *